Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Adalet Bakanlığı Memur Alımı 2015

Adalet Bakanlığı Memur Alımı  2015

Adalet Bakanlığı Memur Alıyor

Adalet Bakanlığı Personel Alımı Müracaatı Başladı 23 Ceza İnfaz Kurumu Katibi, 23 Şoför , 20 Teknisyen, 8 Aşçı ve 7 Kaloriferci Alınacak.
Aşçı, kaloriferci ve teknisyen adayları için 5 katı, Şoför adayları için on katı aday mülakata, Ceza infaz kurumu katibi adayları için ise 20 katı uygulamalı sınava , Uygulamalı imtihanda başarılı 3 katı kadar aday sözlü sınava çağırılacaktır.
Kamu Personeli Tercih Etme Sınavından en az 70 puan almış olanlar başvurabilecektir. 01 Ocak 1979 ve sonrasında doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.
Ceza infaz kurumu katipliği kadrosuna atanabilmek için; En az lise mezunu Daktilo sertifikası olan herkes başvurabilecektir.
Şoför kadrosuna atanabilmek için; En az lise veya dengi okul mezunu olmak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak .
Teknisyen kadrosuna atanabilmek için; En az meslek liseleri veya teknik liselerin alakalı bölümlerinden mezun olmak, Atanacağı kadronun gerektirdiği teknik bilgiye sahip olmak .
Aşçı ve kaloriferci kadrolarına atanabilmek için; En az lise veya dengi okul mezunu olmak, Halk eğitim müdürlüklerinin veya diğer resmî kurum veya kuruluşların alakalı branşta düzenlediği kurslardan mezun olmak veya alakalı branşta sertifika sahibi olmak şart .
Başvurular 06 Ağustos 2015 günü başlayıp, 14 Ağustos 2015 günü mesai saati bitimine kadar alakalı adalet komisyonu başkanlığına veya mahalli Cumhuriyet Başsavcılıklarına yapılacaktır.

iLANIN TAM METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Kara Kuvvetleri Komutanlığına Sivil Memur Alım İlanı 2015 başlıklı makalemizde Genelkurmay Başkanlığı, Genelkurmay Başkanlığı Sivil Memur Alımı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.