Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2015-1 Memur Kadroları

2015-1 Memur Kadroları

2015-1 MEMUR KADROLARI

2015-1 merkezi atamalar hakkında henüz hiç kimseye net bir bilgi verilmedi. Üstelik bu konu ile ilgili de herhangi bir açıklamaya yapılmadı. Fakat DPB’nin internet sitesinde kısa süreliğine de olsa kısa bir yayınlanma olduğu iddia edildi. Sosyal medya ve bazı forum sitelerinde açıldığı iddia edilen kadrolar hakkında ise hem nitelik kodları hem de kaç kişinin alınacağının belirlendiği iddia edildi.

Bu edilen iddialar doğrultusunda ise aşağıdaki gibi bir tablo ortaya çıkmış oldu. Bunlar kesin olmamakla birlikte sadece bilgi verme niteliğinde yer almaktadır.

kadro1
kadro2
kadro3
kadro4

Bir önceki yazımız olan TPE, Türk Patent Enstitüsü Uzman Yardımcısı Alımı 2015 başlıklı makalemizde TPE, TPE Memur Alımı ve TPE Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2015-1 Memur Kadroları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.