Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Uzman Çavuş Maaşları 2015

3 Ağustos 2015
Uzman Çavuş Maaşları 2015

Uzman Çavuş Maaşları Ne Kadar ?

TSK personel ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli Uzman Çavuş alımı yapılmaktadır. Türk Silahlı Kuvvetleri ihtiyaçlar oldukça Uzman Çavuş almak üzere ilanlar vermektedir.  Askerliği meslek edinmek isteyenler Uzman Çavuş  ilanlarını takip ederek muracat yapabilirler . Uzman Çavuş olmak için en az  lise mezunu olma şartı, mesleğe olan ilginin de artmasında etken olmaktadır. Uzman Çavuş‘lar Türk Silahları Kuvvetlerinin tüm kuvvet birimlerinde Rütbeli Asker olarak görev yapmaktadır. Jandarma, Kara, Hava, Deniz Kuvvetlerinde görevlendirilen Uzman Çavuşlar, Türk Silahlı Kuvvetlerinin kilit noktalarında görev yapan personelleridir. Bu mesleği seçmek isteyenlerin en çok merak ettiği konu ise Uzman Çavuş maaşlarıdır.

Uzman Çavuş‘ların maaşı görev yerine göre de değişir. Örneğin Ohal bölge tazminatı alan personelin maaşı ortalama 1250 TL civarında olan bu tazminatla 3450 TL’ye ulaşır. Uzman Çavuş‘ların maaşları brove’lerine göre de değişebiliyor. Unsur Komutanlık Maaşı ise 300 TL’dir. Ohal Bölge Tazminatı ile Ohal Bölgesinde Görev Yapan Bekar Bir Uzman Çavuş’un Maaşı Oyak ve Konut Kesintisi ile Unsur Komutanlık Maaşı ve Ohal Bölge Tazminatı ile 3750 TL’dir.

Bir önceki yazımız olan Denizbank'tan Emekliye 300 Tl başlıklı makalemizde Denizbank emekliye promosyon, Denizbank'tan Emekli maaşı ve Emekli maaşı Denizbanktan hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.