Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

THY Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor ?

THY Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor ?

THY Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor ?

Merhaba değerli okurlarımız Türk Hava Yolları çalışanları ne kadar maaş alıyor? THY’de çalışan Personeller ne kadar maaş alıyor?  THY’de kim ne kadar Ücret alıyor? İşte kademe kademe maaşlar:

THY’DE ÇALIŞAN PERSONELİN MAAŞLARI

Memur 3.064

Uzman 3448

Teknisyen 5983

Mühendis 5.104

Kabin Memuru 4.338

Kabin Amiri 5.499

2. Pilot 13.169

S.Kaptan Pilot 24.129

Bir önceki yazımız olan Millet Vekillerine Seçim Öncesi 3 Aylık Maaş Ödemesi Yapılacak başlıklı makalemizde emekli vekil maaşları, Meclis üyelerinin Ödenek Yolluk ve Emeklilik Yasası ve milletvekili maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

THY Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.