Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Stajyerlere de maaş verilecek

5 Haziran 2015
Stajyerlere de maaş verilecek

Staj yapan öğrencilere maaş müjdesi verildi. Başbakan Ahmet Davutoğlu, gençleri sevindirecek bir açıklamada daha bulundu. Seçim öncesinde birçok kesime müjde veren Başbakan şimdi de staj yapan öğrencilere gelir müjdesi verdi. Davutoğlu, staj yapan öğrencilere de belli bir oranda ücret verileceğini duyurdu. İşte stajyer öğrencilerin ücret politikası hakkında bugün yapılan konuşmadan satırbaşları…

Staj yapanlara da belli ücret verilecek

Başbakan Davutoğlu Haliç Kongre Merkezi’nde gençleri sevindirecek bir müjde verdi. Girişimci gençlere iş kurmaları için 100 bin lira hibe desteği vereceklerini açıklayan Davutoğlu, stajyer öğrencilere de ücret verileceğini açıkladı. Öğrencilerin stajları esnasında belli oranda maaş almasının yolunu açtıklarını belirtti.

Stajyerlere de belli bir ücret verilecek

Gençlere hibe desteği ve staj yapanlara maaş müjdesi veren Davutoğlu, “Staj yapanlara da belli ücret verilecek. Geçen yıl 1.5 milyon gencimizi istihdam ettik” dedi.

Davutoğlu’nun konuşmasında şu konulara değindi.

Başbakan Davutoğlu seçimlerden sonra gençlerin haklşı isteklerinin hayata geçirileceğini de açıkladı. Üniversiteli işçilere kadro verilmesi konusu da bu isteklerin arasında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Temmuzda Zamlı Maaşlar Ne Kadar Olacak? başlıklı makalemizde 3 zamlı maaş hesaplama, Emekli Temmuz zamlı maaşı ne kadar ve Enflasyon oranına göre yeni maaşlar hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.