Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Polis Maaşları 2016

Polis Maaşları 2016

2016 Polis Memuru Maaşları

Merhaba değerli okurlarımız Polis memurları son zamanlarda çok zor şartlarda görev yapmaktalar özellikle doğu illerinde görev yapan polis memurları çok zor şartlarda görev yapmaktalar.

Bu zor şartların farkında olan Devlet yetkilileri Polis maaşlarının yüksek seviyede tutulması için çaba safrediyor. Bu sebeple polis maaşlarının normal memur seviyesinin üzerinde tutulması gerektigi hakkında da görüş beyan ediyorlar.

Polis maaş kademesi 8/1 olarak belirlendi 2016 yılı polis maaşı, 3,354 TL olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Öğretmen Maaşları başlıklı makalemizde öğretmen alımları 2016, öğretmen ek ücretli ve Öğretmen Maaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.