Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Özel Güvenlik Maaşları 2015

5 Ağustos 2015
Özel Güvenlik Maaşları 2015

Özel Güvenlik Maaşları Ne Kadar ?

Özel güvenlik mesleği oldukça yaygın bir alandır. Adayların belirli bir süre eğitim gördükten sonra işe garantisi ile başladıkları sektörlerden biridir. Belli eğitimlerden geçerek, 3 veya 5 sene olmak üzere geçici sertifika verilmektedir. Belirli sürelerde verilen bu verilen sertifikalar yenilenir. Genellikle meslek konusunda sıkıntı çekenlerin buralarda işe girdikleri bilinir.

Hatta yapılan araştırmaya ülkenin yaklaşık %15 istihdamı karşıladığı söylemektedir. Peki garanti iş olarak görülen özel güvenlik maaşları 2015 senesinde ne kadar artış gösterdi.
Özel güvenlik maaşları genellikle asgari ücret olarak verilir.

Güvenlik sisteminde görev alan personeller haftalık 40 saat çalışma saatinden sonra mesai sistemine kalırlar. Genel ortalama ile bu da ortalama 1000 ile 1200 lira arasında maaş alıyor demektir. Asgari geçim indirimi bekarlar ve evliler için farklılar göstermektedir. Bu rakamların üzerine 90 ile 120 lira arasında fiyat ekleyebilirsiniz. Burada atlanmaması gereken vardiyalı olarak çalışan güvenlik personelleri ek olarak vardiya tazminatı alır ve yaklaşık 1400 liraya kadar alabilir.

Bir önceki yazımız olan Uzman Çavuş Maaşları 2015 başlıklı makalemizde 2015 Memur Maaşları TSK Uzman Çavuş Maaşları, Jandarma Uzman Çavuş maaşları ve Kamu Personeli Maaşları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.