Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Millet Vekillerine Seçim Öncesi 3 Aylık Maaş Ödemesi Yapılacak

Millet Vekillerine Seçim Öncesi 3 Aylık Maaş Ödemesi Yapılacak

Vekillere 3 Aylık Maaş Ödemesi Yapılacak

Merhaba değerli okurlarımız Millet vekilleri seçim öncesi 3’er aylık ve peşin olarak maaşlarını almaya hazırlanıyor. 1 kasım erken seçim öncesi millet vekilleri maaşlarını alacaklar. 1 kasım seçimlerine katılamayacak olan ve listelere giremeyen milletvekilleri de 15 Ocak 2016’ya kadarki üç aylık döneme ilişkin 15 Ekim’de peşin olarak 3 aylık maaşlarını alacaklar.

1 Kasımda seçilmek üzere aday listelerinde yer almayan AK Parti’den 53, MHP’den 7, CHP ile HDP’den 3’er milletvekili ile 1 bağımsız vekil de 3 aylık peşin maaşlarını alacaklar. Listede yer alan ve seçilme şansları olan diğer vekiller gibi 15 Ekim’de 90 günlük peşin maaş alacaklar. Emeklili olan vekillere 63 bin lira, emekliliği dolmayanlara 42 bin lira dolayında peşin ödeme alacaklar.

Bir önceki yazımız olan Vinç Operatörü Maaşları Ne Kadar ? başlıklı makalemizde kule vinç derneği, kule vinç operatör maaşları ve kule vinç operatörleri derneği hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Millet Vekillerine Seçim Öncesi 3 Aylık Maaş Ödemesi Yapılacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.