Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Maaş Yazısı Nasıl Yazılır ?

22 Ağustos 2015
Maaş Yazısı Nasıl Yazılır ?

Maaş Yazısı Nedir Nasıl Yazılır ?

Bankaların çoğunlukla kredi başvurularında aylık bordrosu ya da aylık yazısı isterler. Büyük fabrikalarda çoğunlukla şehir dışlarında organize sanayi bölgelerinde olduğundan ve muhasebecinin yeri çoğunlukla şehir merkezinde çarşıda oluşundan ötürü çok kişi aylık bordrosu almakta zorluk çeker.

Bunun yerine aylık yazısı vermek isterler ama nasıl yapacaklarını bilmediklerinden çoğu süre yanlış olabilir .

Örnek Yazı:

maasyazisi

 

Maaş Yazısı Örneği İndirmek için TIKLA !

Bir önceki yazımız olan 15 Sene Çalışana Tazminat Müjdesi başlıklı makalemizde 15 yıl ve 3 bin 600 prim gün ile emeklilik, 15 yıl ve 3600 günü doldurana tazminat ve 15 yılını dolduran nasıl tazminat alır hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Maaş Yazısı Nasıl Yazılır ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.