Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kule Vinç Operatörü Maaşları 2016

15 Aralık 2015
Kule Vinç Operatörü Maaşları 2016

Kule Vinç Operatörü Maaşları 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Türkiye’nin bir çok şehrinde artık Kule Vinç leri görebilirsiniz. Ayrıca Kule Vinç Operatörleri, çok kolay iş bulabilmekteler.

Bilhassa inşaat sektöründe iş yapan bir firma için çok önemli bir yer alır Vinç Operatörleri. Elbette bir çok kişi merak ediyor Vinç Operatörleri Ne Kadar Maaş Alır, bu meslek ve maaşları hakkında size kısa bilgiler vermeye çalışacagız.

Vinç Operatörleri aylık maaş oranları çalıştıkları şirkete göre değişiklikler gösterebilir. Vinç operatörü maaşları ortalama olarak 2000 TL ile 3.500 TL arasında farklılık gösterebilir. Bu ücretin çok oldugunu düşünenler olabilir fakat vinç operatörleri aldıkları bu ücretin çok az oldugu konusunda sürekli bir artışın olmasını beklemektedirler.

Bir önceki yazımız olan 2016 Arkeolog Maaşları başlıklı makalemizde 2016 maaşları, arkeolog ve Arkeolog maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.