Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İç Denetçi Maaşları 2016

10 Kasım 2015
İç Denetçi Maaşları 2016

2016 İç Denetçi Maaşları

Merhaba değerli okurlarımız iç denetçiler için yeni yılın gelmesi ile maaşlarına nekadar zam yapılacagını merakla beklemekte. Kamu kurumlarında çalışan İç Deneçi ler için 11 % bir maaş zammı verilecek. bu zam ilk altı aylık oranda 7 % lik bir artış olarak verilecek.

İç denetçiler yeni yılda toplamda 2,594 Tl civarında bir maaş alacaklar yıl sonunda ise maaşlar 3 bin tl civarına çıkması beklenmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılı Subay Maaşları Ne Kadar ? başlıklı makalemizde 2016 subay maaşları, subay 2016 maaşları ve Subay Maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.