Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Hostes Maaşları 2016

Hostes Maaşları 2016

THY Hostes Maaşları 2016

Türkiye’de özellikle bayanların en çok çalışmak istediği sektörlerden biri haline gelmiştir. Her hangi bir hava yolu şirketin de hostes olarak çalışmak son yılların en popüler işlerinden biri oldu diyebiliriz. Geçmişte insanlar için uçak ile seyehat etmek bir hayal den ibaretti günümüzde ise hemen hemen her kez uçak seyehati yapmayı tercih etmektedir. Durum böyle olunca hava yolu şirketleri de müşterilerine daha iyi bir hizmet vermek için sürekli yeni yatırımlarla filosunu genişletmektedir. Son yıllarda Türk hava yolu şirketleri yaptıkları yatırımlarla Avrupa da isminden fazlaca bahsettirmeye başladı.

 

Hostes Alımları bu kadar çok olunca haliyle hostes olmak isteyenlerin merak ettiği konuların başında 2016 Hostes maaşları ne kadar? Bu konu hakkında bilgi vermeye başlamadan hatırlatmak isterizki hostes maaşları çalıştıkları hava yolu şirketine görede değişiklik göstermektedir. Türkiye de hostes maaşlarının en yüksek olduğu hava yolu şirketi Türk Hava Yolları dır.

Türk Hava Yolları  hostes maaşı yaklaşık 3000 Lira ile 4000 TL arasındadır. Bu ücret yeni başlayan hostes maaşlarıdır. Diğer hava yolu şirketlerinde çalışan hostesler ise 2500 TL – 3000 TL arasında maaş almaktadırlar.

Bir önceki yazımız olan 2016 Engelli Maaşları Kaç Lira Oldu başlıklı makalemizde 2016 Engelli Maaşı, 2016 engelli maaşı kaç lira ve 2016 Engelli Maaşı Tutarları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.