Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Hizmetli Maaşları Ne Kadar 2016

Hizmetli Maaşları Ne Kadar 2016

2016 Yılı Hizmetli Maaşları Ne Kadar Olacak

Merhaba değerli okurlarımız Her okulda görev yapan Okul Hizmetli görevlileri 2016 yılının gelmesiyle birlikte maaş artış oranlarının belirlenmesi ile birlikte 2016 yılında maaşı 2500 tl oranına gelmesi bekleniyor.

Okul ve hastanede görev yapan hizmetlilerin maaş zam oranı 2016 yılında 6+5 % oranında olacak.

 

 

Bir önceki yazımız olan THY Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor ? başlıklı makalemizde kabin amiri maaşı, kabin memuru maaşı ve memur alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Hizmetli Maaşları Ne Kadar 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.