Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Emekli Maaşları 2016

21 Kasım 2015
Emekli Maaşları 2016

Emekli Maaşları 2016

Merhaba değerli okurlarımız Emekli maaşları en son zamlardan önce 850 Tl civarında idi. En düşük emekli maaşı şuanda 1,000 Tl civarına çıktı seçim vaatlerinde 100 Tl zam verildi. Bu zam ile birlikte yeniyılın gelmesi ile enflasyon zammıda verilecek.

Bu zamlardan daha önemlisi ise çalışan emeklilerin aylıklarından artık kesintiler kaldırılacak. Emekli olduktan sonra çalışan emeklilerden kesilen % 15 lik kesindi ilk önce % 10 çekilmişti sonrasındada tamamen bu kesinti kaldırılmıştır. Bu kesintinin de iptali ile ekstra 100 Tl lik bir artış oldu yani ortalama 250 tl civarında maaşlarda bir yükseliş olacaktır.

Buna göre yeni yılın gelmesi ile birlikte en düşük emekli maaşı 1,1150 ile 1,250 Tl seviyesinde olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Hemşire Maaşları Ne Kadar ? başlıklı makalemizde 2016 Hemşire maaşı, 2016 Hemşire Maaşları ve hemşire hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.