Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Denizbank’tan Emekliye 300 Tl

Denizbank’tan Emekliye 300 Tl

Denizbank’tan Emekliye 300 Tl

Emekliler artık aylıklarını Denizbank’tan alarak promosyon alacak. Emeklilerin bankası olarak bilinen Ziraat Bankası, artık emekli aylıklarını dağıtmayacak. Toplumsal Güvenlik Kurumu emekli maaş ödemelerinin Ziraat’ten alınarak, Denizbank’a aktarılmasını kararlaştırdı. Bu durumda Denizbank emeklilere hoşgeldin promosyonu verecek. Emekli maaşını Deniz’den alacak emeklilere 300 TL promosyon verilecek.

SOSYAL Güvenlik Kurumu ( TOPLUMSAL GÜVENLIK KURUMU ), emekli aylıklarının bundan bu şekilde Denizbank’tan ödenmesi konusunda anlaşma sağladı. Denizbank ile anlaşma imza atan TOPLUMSAL GÜVENLIK KURUMU , böylelikle emeklilere promosyonun da kapısını açmış oldu . Temmuz ayından bu yana emekli olanlar aylıklarını Denizbank’tan alacak.

Emekli Maaşları DENİZBANK’TA

SGK, Temmuz ayının başında bankayla protokol imzaladı. Protokole göre, yeni emekli olanlar artık maaşlarını Denizbank’tan alacak. Önceden emekli olanlar, kendi bankalarında kalmaya devam edecek. Denizbank, şubesinin bulunmadığı ilçe ya da köylerde ise emekliler de maaşlarını PTT’den alacak. Anlaşma kapsamında SGK, tıbbi malzeme bedellerini de Denizbank’tan ödeyecek. Denizbank İstanbul, Ankara, Kocaeli gibi büyükşehirlerde bazı şubelerinden, yoğunluğu önlemek amacıyla emeklilere hizmet vermeyecek. Bu şubelerden maaşlarını almaları gereken emekliler PTT’ye yönlendirilecek.

Promosyon Parası 300 TL

Denizbank yeni emekli olan emeklilere 300 lira promosyon parası verecek. Ancak bu parayı alabilmek için emeklinin üç yıl süreyle aynı bankada kalmayı taahhüt etmesi gerekecek. Protokolde “Üç ay önce haber vermek kaydıyla kurum (SGK) sözleşmeyi fesh edebilir” maddesi bulunmuyor. SGK’nın banka değişikliği bilgileri kuruma yakın kaynaklardan öğrenildi. Ancak henüz Denizbank sitesinde resmi bir duyuru bulunmuyor.

 

Bir önceki yazımız olan Memur Maaş Zam Oranları Ne kadar Ağustos 2015 başlıklı makalemizde Memur Maaş Zam Oranı Ağustos 2015, Memur Maaş Zammı Açıklandı ve Memur Maaşlarına Zam hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.