Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Çağrı Merkezi Çalışan Maaşları 2016

Çağrı Merkezi Çalışan Maaşları 2016

Çağrı Merkezi Çalışan Maaşları 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Sitemizde bir çok iş ilanı yayınlıyoruz. Çagrı merkezi personeli alan bankalar, gibi peki çağrı merkezi çalışanları nekadar maaş alır ? bu soruların yanıtını vermeye çalışacagız. Büyük şirketlerin yüzde yüzü kendi çagrı merkezi hizmetini vermektedir. bir çok şirket 7/24 müşterilerine çağrı merkezlerinden kesintisiz hizmet verir.

Günümüzde çagrı merkezleri müşteri memnuniyeti için olmazsa olmazlardandır. bir çok şirket kendi çagrı merkezini kurmuş olsada bazıları ise bu işi profesyonel yapmakta olan şirketlerle anlaşarak çagrı merkezi hizmetini satın alarak yapmaktadır.

Çağrı merkezi çalışan maaşları konusunda sizlere bilgi verecek olursak Maaşları çalıştıkları şirketten yıl ve kademeye göre farklılıklar göstermektedir. Çagrı merkezi çalışanları asgari ücret zammı öncesi 1300 ila 1600 TL civarında maaş alıyorlardı. Asgari ücret zammı sonrası çağrı merkezi çalışanlarıda maaşlarında bir zam beklentisine girdiler. Çagrı Merkezi Çalışan Maaşlarının 2016 yılında 1600-1900 Tl arasında olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 İşsizlik Maaşı Kaç Lira başlıklı makalemizde 2016 en düşük işsizlik maaşı kaç lira olacak, 2016 işsizlik maaş kaç lira ve 2016 İşsizlik Maaşı tutarı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.