Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Belediyeler’de Çalışan Memurlar Ne Kadar Maaş Alır 2016

4 Aralık 2015
Belediyeler’de Çalışan Memurlar Ne Kadar Maaş Alır 2016

Belediye Memur Maaşları 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Belediye’ler bünyesinde Türkiye genelinde binlerce memur çalışmaktadır, Belediyelerin özellikle idari işler tapu su vezneleri gibi bölümlerinde görev alan memurlar. Belediyede Memur olarak çalışmanın bir çok avantajı vardır. Çalışma saatleri çok uygun olmakla birlikte dolgun ücretler alabilmektedirler.

 

Türkiye genelinde il ve ilçelerde takibini iyi yapabilirseniz sürekli Belediyelere Memur alımları devam etmektedir. Özellikle Memur alımları Devlet Personel Başkanlıgı ve İşkur internet sitelerinden ilan edilmektedir. Belediye Memur alımlarıda KPSS ile yapılmaktadır. Belediyelere Memur olarak çalışmak, için KPSS den en az 70 puan almış olmanız gerekmektedir.

Belediye bünyesinde 657 bağlı olarak çalışmakta olan Memurlar 2000 Lira ile 3,500 Lira arasında maaş almaktadırlar.

Bir önceki yazımız olan 2016 Bankacı Maaşları başlıklı makalemizde Banka Çalışanları maaşları, banka personeli maaşları ve Bankacı Maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Belediyeler’de Çalışan Memurlar Ne Kadar Maaş Alır 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.