Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Belediye Çalışanlarının Maaşları Ne Kadar

21 Eylül 2015
Belediye Çalışanlarının Maaşları Ne Kadar

Belediye Çalışanların Maaşları Ne Kadar

Merhaba değerli okurlarımız Belediye çalışanları arasında hizmetin ve işin derecesine göre hem mevsimlik işçi hem kadrolu işçi hem de 657 sayılı memurlar çalışmaktadır. Birçok resmi kurumdaki gibi belediyelerde memur maaşları diğer kurum maaşları ile mesai ve ek ödemeler dışında bir çok şey aynıdır.

Belediye başkanının oluşturdugu bütçeye göre çalışanların maaşlarında yanı sıra bir takım ekstra ücretler verilebilir. Belediyede çalışan memurların maaşları ortalama  2200-3000 arasında, kadrolu işçiler 1800 2800 ve geçici işçiler de 1000-1800 arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Ssk Ve Bağkur Emeklilerine 100 Lira Zam Yapılacak başlıklı makalemizde 100 liralık seyyanen zam, Bağ-Kur emeklisin seyyanen zam ve emekli maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Belediye Çalışanlarının Maaşları Ne Kadar Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.