Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bankacı Maaşları Ne Kadar 2016

16 Aralık 2015
Bankacı Maaşları Ne Kadar 2016

Bankacı Maaşları Ne Kadar 2016

Türkiye’de bir çok banka faaliyet göstermektedir. Bu bankaların bir kısmı kamuya bir kısmı ise özel sektör bankalarındır. Kamu yada özel bir banka’da bir çok pozisyonda bir çok çalışan vardır. Pozisyonlardaki farklılıklar çalışanlar için’de avantaj sağlamaktadır.

Bankacılık üzerine eğitim almış kişiler bu bankalarda üst düzey yöneticilige kadar yükselebilmektedirler. Bu sektörde çalışabilmek için ilgili bölümün 2 yıllık veya 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir. Elbette bazı pozisyonlar için Lise mezunlarıda tercih edilebilmektedir.

Bankacılık sektöründe çalışmak isteyen bir çok kişinin merak ettigi konulardan biride Bankacılar Ne Kadar Maaş Alıyor. Bankacılık sektöründe çalışanların pozisyonları farklı oldugu için çalıştıgı bölüme göre maaşlarıda farklılık göstermektedir. Yeni işe başlamış bir gişe görevlisi 1400 lira ile 1800 lira arasında maaş almaktadırlar. Müşteri Temsilcisi olarak çalışanlar ise  2 bin lira ile 2 bin 500 lira arasında bir ücret maaş almaktadırlar. Bankalarda yönetici ve müdür olarak görev yapanlar ise 4 bin ya da 8 bin lira maaş alırlar.

 

Bir önceki yazımız olan Kule Vinç Operatörü Maaşları 2016 başlıklı makalemizde İnşaat Firmaları Vinç Operatörleri Arayanlar 2016, Kule Vinç Operatörü Maaşları 2016 ve Vinç Operatörleri İş İlanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bankacı Maaşları Ne Kadar 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.