Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Yılı Subay Maaşları Ne Kadar ?

2016 Yılı Subay Maaşları Ne Kadar ?

2016 Yılı Subay Maaşları Ne Kadar ?

Merhaba değerli okurlarımız 2016 yılına bir kaç ay kala Subay maaşlarıda merakla bekleniyor. diger devlet memurları gibi Subay maaşlarıda diger kamu kurumları gibi zamlarını alacaklar. 2016 yılında subaylar yılın ilk 6 aylık bölümünde 3 % lük bir artış alacaklar. 2. dönemde ise yine 3 % lük bir maaş zammı alacaklar.

Bu hesaba göre subaylar 2016 yılında 4000 ile 5000 lira arasında maaş alacaklar. Elbette bu görev yaptıgı bölgeye görede farklılık gösterecektir.

 

Bir önceki yazımız olan Polis Maaşları 2016 başlıklı makalemizde 2016 Memur Maaşları, 2016 yılı polis maaşları ve polis memuru 2016 maaş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2016 Yılı Subay Maaşları Ne Kadar ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.