Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2016 Öğretmen Maaşları

2016 Öğretmen Maaşları

 Öğretmen Maaşları 2016

Merhaba değerli okurlarımız ülkemizde çocuklarımızın eğitimini sağlayan ögretmenlerin  2016 yılında nekadar maaş alacakları belli oldu.

Ülkemizde öğretmen maaşlarının çok düşük oldugunu biliyoruz.  Kasım seçimlerin sonrası tek başına iktidar olan Ak Parti öğretmen maaşlarındada bir düzenleme yapacak gibi görünüyor.

2016 yılında yapılacak zam ile birlikte öğretmen maaşları 2,840 Tl maaş alacak. 2016 yılının ikinci yarısında öğretmen maaşlarının 3.000 tl ye çıkacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Hizmetli Maaşları Ne Kadar 2016 başlıklı makalemizde 2016 Hizmetli Maaşları, 2016 Memur Maaşları ve 2016 Yılı Hizmetli Memur Maaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.