Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2016 Hemşire Maaşları Ne Kadar ?

20 Kasım 2015
2016 Hemşire Maaşları Ne Kadar ?

Hemşire Maaşları

Merhaba değerli okurlarımız Her geçen gün gerek internette gerekse sitemizde hemşire alım ilanları ile karşılaşıyorsunuz peki hemşire maaşları nekadar ? 2016 yılında hemşire maaşları nekadar olacak işte detaylar…

Bir çok özel hastane hemşirelere 2015 yılında yaklaşık 2000 ile 2500 lira arasında bir maaş ödemesi alıyorlar. Elbette bu ücret sadece normal hemşireler için geçerli baş hemşire maaşları ise yaklaşık olarak 3600 Tl civarındadır.

2016 ile 2017 yılları arasında hemşire maaşlarının yıl sonuna kadar 3000 Tl olması öngörülüyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 İşsizlik Maaşı Kaç Lira başlıklı makalemizde işsizlik maaşı 2016, işsizlik maaşı kaç lira ve işsizlik maaşı nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.