Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Bankacı Maaşları

22 Kasım 2015
2016 Bankacı Maaşları

2016 Bankacı Maaşları

Merhaba değerli okurlarımız 2016 yılında bankacılar nekadar maaş alacak maaşlarda bir artış olacakmı diye baktıgımızda, 2016 yılında çok fazla bir zam alamayacaklarını görmekteyiz.

Özel sektör çalışanları %8 – %9 oranında zam alacaklar. Banka çalışanları şuan için 1,300 ile 5000 Tl civarında bir maaş almaktadırlar.

Özel sektörede yapılacak olan zamlarla birlikte Gişe yetkilisi maaşları 1300 ile 1750 tl civarında olacak.

 

Bir önceki yazımız olan Emekli Maaşları 2016 başlıklı makalemizde emekli, emekli maaşları ve Emekli Maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.