Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Arkeolog Maaşları

8 Aralık 2015
2016 Arkeolog Maaşları

Arkeolog Maaşları 2016

Merhaba değerli okurlarımız. İsmini çok fazla duydugumuz fakat belkide bir çogumuzun görmediği mesleklerden biridir. Unutmamak gerekirki Arkeolog luk saygı duyulacak bir meslek dalıdır.

Bir milletin geçmişine ayna tutan ve tarihi kalıntıları müzelere kazandıran bu değerli mesleğin kazancı nekadardır. Arkeolog maaşları nekadardır ? sizin için araştırdık.

Çok merak edilen konulardan biride arkeolog maaşları hakkındadır. Okulu bitirdikten sonra arkeolog olarak kamu kurumlarında işe başlamayı düşünüyorsanız alacağınız maaşlar ilk başta 2 bin 300 Tl civarı bir rakam olacak ve zamanla maaşınız artarak 3 bin TL gibi bir rakama ulaşacaktır. Ayrıca zaman içerisinde yükselerek arkeolog uzmanı da olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Belediyeler'de Çalışan Memurlar Ne Kadar Maaş Alır 2016 başlıklı makalemizde Belediye Maaşları 2016, Belediye Memur Maaşları 2016 ve belediye personel maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2016 Arkeolog Maaşları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.