Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Ambulans Şöförü Maaşları

16 Aralık 2015
2016 Ambulans Şöförü Maaşları

Ambulans Şöförü Maaşları 2016

Ülkemiz’de Ambulans şöförlüğü çok zor mesleklerden biridir. Sebebi ise oluşan bir trafik kazası durumunda da acil müdahale edilmesi gereken hastalara gitmek zor şartlarda araç kullanmaktadırlar. Ambulans şöförleri nekadar bu zor şartlarda görev yapsalarda saygı duyulan bir meslektir

Ambulans şöförlüğü yapan kişiler hem sabırlı, dikkatli ve cesaretli insanlardır. En önemlisi ise piskolojik olarak sağlam kişilerdir. Son dönemlerde Bayan Ambulans Şöförü Alımı‘ da yapılmaya başlandı. Can taşıyan ambulans şöförleri Alımlar öncesi artık ciddi testlerden geçen Ambulans şöförleri nekadar maaş alıyor ?

Ambulans şöförü olabilmek için ilk önce B sınıfı bir ehliyetinizin olması gerekmektedir. sonrasında ilk yardım sertifikalarının olması şartı aranmaktadır. Peki Ambulans şöförleri nekadar maaş alır çalıştıgı hastaneye göre 1500 liradan başlar ve 3000 liraya kadar çıkabilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Bankacı Maaşları Ne Kadar 2016 başlıklı makalemizde 2016 maaşları, bankacı ve Bankacı Maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2016 Ambulans Şöförü Maaşları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.