Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2015 Haziran Ayı Memur Maaş Bordrosu Sorgulama

15 Haziran 2015
2015 Haziran Ayı Memur Maaş Bordrosu Sorgulama

TIKLA SORGULA – 2015 Haziran Ayı Memur Maaş Bordrosu Sorgulama – e bordro – TIKLA SORGULA Haziran 2015 memur maaşı öğrenme, Haziran memur maaşları ne kadar, Haziran memur maaşı e-bordro tıkla öğren. ebordro.muhasebat.gov.tr/

Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan 657 sayılı Devlet Memurları kanununa tabi SGK 4A kapsamındaki devlet memurlarının 15 Mart 205 tarihli memur maaş e-bordrosu yayımlandı. Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü tarafından her ayın 15’inde yayınlanan e-bordro ile kamu çalışanları net ve brüt maaşlarını,maaşlarında ki kesinti ve ek ödemelerini öğrenebilmektedir.

2015 HAZİRAN Ayı Memur maaş bordronuzu görüntüleyebilmek için yanınızda TC kimlik numaranız, memuriyet sicil numaranız ve emekli sicil numaranızı bulundurarak e-bordro sisteminde izstenilen bilgiler doğrultusunda girerek görüntülebilir ayrıca istediğiniz aya ait memur maaş bordronuzu bilgisayarınıza indirip çıktı alabilirsiniz… 2015 HAZİRAN ayı maaş bordronuzu öğrenmek için TIKLAYINIZ…
r

Bir önceki yazımız olan SSK ve Bağ-Kur zamlı emekli maaşları 2015 başlıklı makalemizde Bağ-Kur emekli maaşları 2015, emekli seyyanen zam ve SSK emeklisi zamlı maaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.