Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

ÖSYM – KPSS Sonuçları Açıklanıyor 2015

21 Temmuz 2015
ÖSYM – KPSS Sonuçları Açıklanıyor 2015

ÖSYM – KPSS Sonuçları Açıklanıyor

Memur ve öğretmen adaylarının heyecanla beklediği KPSS ve ÖABT sınavı sonuçları ÖSYM aracılığıyla henüz açıklanmadı. Açıklamanın önümüzdeki saatler içerisinde yapılması bekleniyor.

Memur adayları, öğretmenler ve A Grubu memurluk talep eden adayların heyecanla beklediği KPSS sonuçları henüz açıklanmadı. 4-5 Temmuz’da yapılan KPSS sınavı ve 12 Temmuz’da yapılan KPSS ÖABT sınavı sonuçları ÖSYM’nin web sitesinden açıklanacak .

Geçtiğimiz yıllarda imtihan sonuçlarını hızlı bir şekilde açıklayan ÖSYM’nin bu yıl da aynı şekilde sonuçları açıklaması bekleniyor. Gözler ÖSYM’nin açıklamasına çevirildi. 2013 yılında her iki önemli sınavın sonucunu da aynı gün açıklayan ÖSYM, 2014 yılında ÖABT’nin sonuçlarını birkaç gün geciktirmişti. Uzmanlar , ÖSYM’nin bugün açıklama yapmasını bekliyor

SONUÇLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan KİT İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı Duyurusu 2015 başlıklı makalemizde 2015-KİT İç Denetçi Aday Belirleme Sınav Tarihi, 2015-KİT İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı Duyurusu ve 2015-KİT İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı Giriş Belgesi Edinme hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.