Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

KPSS Görevli Başvuruları Başladı

16 Haziran 2015
KPSS Görevli Başvuruları Başladı

2015 yılında yapılacak olan KPSS için kısa bir süre kaldı. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen KPSS için hazırlıklar devam ediyor. Bu yıl yapılacak olan KPSS, A Grubu ve Öğretmenlik Sınavları’nı kapsıyor. Lisans mezunu olanların ve öğretmenlerin başvuru yapacağı KPSS 4-5 Temmuz 2015 tarihinde gerçekleşecek. ÖSYM, bu tarihlerde yapılacak sınavlarda görev yapacakların da başvurularını almaya başladı. KPSS’de görevli olarak çalışmak isteyenler belirtilen tarihlerde başvurularını yapabilecekler. KPSS’de görev almak isteyenlerin başvuru sürecinde, başvurusunu yapması gerekiyor.

KPSS’de görev almak isteyenlerin dikkatine!

2015 – KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavları 4-5 Temmuz 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Milyonlarda memur adayının ter dökeceği sınavda görev almak isteyenlerin başvuru süreci bugünden itibaren başlıyor. Akademik ve İdari Personelin sınav görevli başvuruları bugünden başlamak üzere 22/06/2015 saat 10:00’a kadar devam edecek. Adaylar görev tercih işlemlerini internetten yapabilirler.

KPSS Görevli İşlemleri Sistemine giriş için https://gis.osym.gov.tr/

Sınavlarda görevli başvurularının Onay/İptal süreci 22/06/2015 saat 16:00’da başlayacak 29/06/2015 saat 10:00’da sona erecektir. Görevlilerin Merkezi İade Görev Talep İşlemi de aynı tarihlerde yapılacaktır. Merkezi İade Görev Onaylama İşlemi 29 Haziran ile 1 Temmuz arasında yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ortaöğretim Mezunu memur alacak kurumlar başlıklı makalemizde 2015/1 Ortaöğretim Kurumları Kadro Dağılımları, 2015/1 Ortaöğretim mezunu tercih işlemleri ve DBP 2015/1 Ortaöğretim Kadro Dağılımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.