Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Düşük KPSS Puanı İle Memur Alan Kurumlar Varmı ?

26 Eylül 2015
Düşük KPSS Puanı İle Memur Alan Kurumlar Varmı ?

Düşük KPSS Puanı İle Memur Alan Kurumlar Varmı ?

Merhaba değerli okurlarımız KPSS’ye az bir süre kala hayal ettiğiniz puanı alamazsanız umutsuzluga kapılmayın. Memurluk şansınızı hala kaybetmiş değilsiniz. KPSS’den 38 puan ve altı alanlar hangi bölümlerde memur olabileceklerini sizler için araştırdık.

İşte KPSS‘den düşük puanla atanacak bölümler;

Hemşirelik
Kütüphanecilik
Grafiker
Diyetisyen
Çocuk gelişim uzmanı

Bir önceki yazımız olan ÖSYM - KPSS Sonuçları Açıklanıyor 2015 başlıklı makalemizde 2015 KPSS A Grubu sonuçları, 2015 ÖABT sonuçları ve 5 Temmuz 2015 KPSS sınav sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.