Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2015/2 KPSS Sonuçları Yayınlandı

1 Aralık 2015
2015/2 KPSS Sonuçları Yayınlandı

2015/2 KPSS Sonuçları Yayınlandı

KPSS sınavına giren adayların beklemekte olduğu 2015 KPSS 2 sınav sonuları bugün açıklandı. KPSS sonuçlarının açıklanması ile Kamu kurumlarında bulunan kadrolara tercih işlemi yapmış olanların atamaları tamamlanmış oldu.

Kamu kurum ve kuruluşlarında Memur olmak için sonuçları bekleyen adayların. 2015 – 2 KPSS yerleştirme sonuçları 1 Aralık 2015 tarihinde açıklandı.

ÖSYM den yapılan duyuruya göre KPSS yerleştirmelerinde sadece iki kadroda boşluk oldugu bilgisi verildi.

Sonuçlar İçin Aşagıdaki Bağlantıyı Kullanabilirsiniz

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=2992

Bir önceki yazımız olan KPSS'ye Nasıl Hazırlanılır ? başlıklı makalemizde devlet memuru, kamu memuru ve kamu personeli için sınav hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.