Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Asgari Geçim İndirimi Kaç Lira

2016 Asgari Geçim İndirimi Kaç Lira

2016 Asgari Geçim İndirimi Kaç Lira

2016 yılının gelişi ile birlikte Asgari ücretle çalışanlar  Kamu çalışanları ve emekliler ne kadar maaş alacaklarını merak etmeye başladılar. Asgari ücret ne kadar zam yapılacak, çalışanların asgari geçim indirimi ne kadar artacak, merak edilmekte.

Çalışanlar ve emekliler 2016 zamlı  maaşlarını almayı heyecanla beklemekteler. Ocak ayı itibari ile tüm çalışanlar maaşlarına yapılacak zam haricinde asgari ücretteki zammı sebebi ile  zamlı maaş alacaklar. Kim ne kadar asgari geçim indirimi alacak, bekar çalışanın asgari geçim indirimi kaç liraya çıkacak, çocukluların asgari geçim indirimi ne kadardan hesap edilecek ? İşte asgari geçim indirimi hakkında detaylar

Çalışanlar maaşlara ek olarak aldıkları asgari geçim indirimi 2016 yılından itibaren bekar çalışanlar için 90 tl  den 123 tl ye , 4 çocuklu çalışan için de 153 Tl den 210 Tl ye yükselecek.

Bir önceki yazımız olan 5 Milyon Kişinin Borcu Siliniyor başlıklı makalemizde genel sağlık sigortası borç affı, GSS borç affı ve GSS gelir testi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.