Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alım İlanı 2016

29 Mart 2016
TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alım İlanı 2016

TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız Gebze de hizmet veren TÜBİTAK Gebze hizmet merkezine silahlı güvenlik görevlisi alınacaktır. TÜBİTAK güvenlik görevlisi ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet silahlı güvenlik görevlisi alacaktır. Başvurular 4 Nisan 2016 tarihine kadar yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyenler için istenilen genel şartlar şu şekilde sıralanmıştır.

-Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak,
-Kamu haklarından yasaklanmamış ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak,
-Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı Sahibi olmak,
-Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak,enaz 1 (bir) yıl özel güvenlik olarak çalışmış olmak(belgelendirilmesi istenecektir.),
-işe alınacak Özel Güvenlik Görevlisinin Kocaeli’nde ikamet etmesi istenecektir.
-Talep şartlarına durumu uyan adaylar,
-ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler

Bir önceki yazımız olan Bolu Belediyesi İşçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde bolu belediyesi engelli işçi alımı, bolu belediyesi iş başvurusu ve bolu belediyesi iş ilanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. zekeriya aydoğan dedi ki:

    B/G sınıfı ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum 05465501134

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.