Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TPAO Adıyaman İşçi Alım İlanı 2016

TPAO Adıyaman İşçi Alım İlanı 2016

TPAO Adıyaman Bölge Müdürlüğü İşçi Alım İlanı 2016

Türkiye Petrolleri Adıyaman bölge müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak için 10 adet sondajcı olarak görevlendirilecek işçi alımı yapıyor.

Lise ve Meslek lisesi mezunlarının Makine, Motor, Mekatronik, Elektrik – Elektronik ve Metalürji bölüm mezunu  olmaları gerekmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar en geç 28 Aralık tarihine kadar İşkur il müdürlügüne gidipbaşvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuru bulunaca adayların Adıyaman, Şanlıurfa, Kilis, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Malatya gibi şehirlerde ikamet etmeleri gerekmektedir. İşe alım şartlarında ikametgah zorunlulugu vardır. Ayrıca başvuruda bulunacak adayların  2014 KPSS sınavına girmiş ve KPSSP94 puan türünden en az 60 puanı olanların başvuruları alınacaktır.

Başvuru yapacak adaylardan KPSS sonucuna göre işçi  alımı yapılacak iş gücü sayısının 3 katı kadar yani 30 kişi nihai listede açıklanacaktır. Kule işçisi olarak göreve başlatılacak adaylara aylık 2587 TL maaş ve ikramiye verilecektir.

TPAO Adıyaman Bölge Müdürlüğü Kule İşçisi Alımı İlan Metni için TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Yeni Yılda Dolar Ne Olur 2016 başlıklı makalemizde 2015 yıl sonu dolar, 2016 dolar tahminleri ve dolar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TPAO Adıyaman İşçi Alım İlanı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. adem dedi ki:

    15 baraj tecrubem var elektrik tekniyeniyim 05325048762

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.