Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TCDD Engelli İşçi Alımı 2016

14 Mart 2016
TCDD Engelli İşçi Alımı 2016

TCDD İzmir Engelli İşçi Alımı 2016

TCDD Engelli işçi alımı yapacaktır. İzmir ili için verilecek olan ilanda İzmir il sınırlarında oturanlar bu ilandan faydalanacaktır. İzmir ilinde ikamet edenler 1 engelli işgücü talebi İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünce il düzeyinde ilan edilecektir.

İŞKUR’ca bildirilen nihai listede yer alacak adaylar, noter huzurunda yapılacak kura çekimi veya sözlü sınava katılmak için aşağıda belirtilen belgelerin fotokopileri ile TCDD internet sitesi üzerinden yayınlanacak 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz tam olarak doldurarak 08.04.2016 tarihinde, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır.

İlanın tam metni:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?2cfc8b02-1c8b-4c47-bb0e-a5c09452b3f8

Bir önceki yazımız olan Bilecik Pazaryeri SYDV Personel Alımı başlıklı makalemizde 2016 mart ayı memur alımı, 2016 mart ayı personel alımı ve 2016 nisan ayı personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Engelli işitme. Kulak duyamiyorum. Dil konuşuyor iyi iş bulamıyorum çalışma diyom İŞTİYORUM yardımcı olacak. İŞTİYORUM.. …memur alımı. İlköğretim mezun. Çalışma İŞTİYORUM. ………..

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.