Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Milli Savunma Bakanlığı Kamu İşçisi Alım ilanı 2015

26 Haziran 2015
Milli Savunma Bakanlığı Kamu İşçisi Alım ilanı 2015

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) işçi alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Kamu işçisi statüsünde çalışacak olan adaylar, bakanlığın uygun gördüğü lokasyonda çalışacaklar. Milli Savunma Bakanlığı 20 kamu işçisi alımına ilişkin ilan yayınladı. Bakanlığa bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan tesislerde görevlendirilmek üzere işçi alım ilanı yayınladı. İŞKUR tarafından yayınlanan ilanda bütün şartlar yer alıyor. Peki Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesislerinde çalışacak işçilerde aranan şartlar neler, Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde işe alınacak işçilerde hangi şartlar aranıyor, işte detaylar…

Metal Teknolojisi Teknisyeni;

-2014 kpss p94 puan türünden 60 veya üzerinde puanı olması ;  ağır ve tehlikeli işler yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı çalışmasında engel bulunmaması gerekmektedir. ayrıca başvuracak adayların elektrik ark ve direnç kaynağı konusunda enaz 2 yıl deneyimi bulunması ve bunu bonservis veya çalışma belgesi ile belgelendirmesi gerekmektedir. Alınacak işçi KALİFİYELİ İŞÇİ kadrosunda görev yapacaktır

– Meslek lisesinin Metal Teknolojisi, Metal İşleri bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

 

Motor Test Teknisyeni;

– 2014 kpss p94 puan türünden 60 veya üzerinde puanı olması ;  ağır ve tehlikeli işler yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı çalışmasında engel bulunmaması gerekmektedir. Alınacak işçi KALİFİYELİ İŞÇİ kadrosunda görev yapacaktır.

– Meslek lisesinin Motorlu Araçlar Teknolojisi, Motor bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

 

Elektrik Teknisyeni;

– talebe başvuracak adayların 2014 kpss p94 puan türünden 60 veya üzerinde puan alması ;  ağır ve tehlikeli işler yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı çalışmasında engel bulunmaması gerekmektedir. Alınacak işçi KALİFİYELİ İŞÇİ kadrosunda görev yapacaktır.

– Meslek lisesinin Elektrik – Elektronik, Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi   bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

 

Şoför;

2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSSP94 60 veya üzerinde puanı almış olmak. Ağır ve Tehlikeli işler Yönetmeliği kapsamında giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak . En az 3 yıllık E sınıfı sürücü belgesine ve SRC-5 belgesine sahip olmak.

-Herhangi bir Liseden mezunu olmak

İlanın Detayları için Tıklayın

Bir önceki yazımız olan Otokoç Personel Eleman Alımı 2015 başlıklı makalemizde Araç Satış Personeli iş İlanları 2016, Fiat Otokoç İş Başvurusu ve Ford Otokoç İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Serhat dedi ki:

    Merhaba ben serhat saçak metal işleri kaynakçılık kalfalık belgesi mevcut iş arıyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.