Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Milli Eğitim Bakanlığı Sürekli İşçi Alım İlanı 2015

10 Temmuz 2015
Milli Eğitim Bakanlığı Sürekli İşçi Alım İlanı 2015

Milli Eğitim Bakanlığı Sürekli İşçi Alım İlanı

Bakanlığımıza bağlı Ders Aletleri Yapım Merkezi (2. Akşam Sanat Okulu) Müdürlüğünde belirsiz süreli(daimi) iş sözleşmesi ile çalıştınlmak üzere 100(yüz) işçi alınacaktır.

Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Ankara Müdürlüğünde talebimiz Açık İş İlanlannda 10/07/2015 tarihinde ilan edilecek ve 10 gün ilanda kalacaktır. Talebimiz ilan edildikten sonra ilanda belirtilen şartları taşıyan adaylar, başvurularını Ankara Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğüne yapacaktır.

GENEL ŞARTLAR VE NOTLAR

İş-Kur tarafından Müdürlüğümüze bildirilecek adaylar içerisinde sözlü ve uygulamalı sınav yoluyla alım yapılacaktır. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak. Vardiya çalışmasında engeli bulunmamak. Sabıka kaydı bulunmamak. Sağlık durumu açısından mesleğini yapmasına engel bulunmamak. (Işe başlama esnasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış heyet raporu ile belgelendirilecektir,) Ankara ilinde ikamet etme şartı aranmaktadır.

BOYA GENEL ŞARTLAR VE NOTLAR

İş-Kur tarafından Müdürlüğümüze bildirilecek adaylar içerisinde sözlü ve uygulamalı sınav yoluyla alım yapılacaktır. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak. Vardiya çalışmasında engeli bulunmamak. Sabıka kaydı bulunmamak. Sağlık durumu açısından mesleğini yapmasına engel bulunmamak. (işe başlama esnasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış heyet raporu ile belgelendirilecektir.)

  • Herhangi bir resmi kurumdan alınmış endüstriyel boyacılık (ahşap veya metal) mesleğine ait kalfalık veya ustalık belgesine sahip olmak.
  • Ankara ilinde ikamet etme şartı aranmaktadır.

BRAİLLE/BRF GENEL ŞARTLAR VE NOTLAR

İş-Kur tarafından Müdürlüğümüze bildirilecek adaylar içerisinde sözlü ve uygulamalı sınav yoluyla alım yapılacaktır. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak. Vardiya çalışmasında engeli bulunmamak. Sabıka kaydı bulunmamak. Sağlık durumu açısından mesleğini yapmasına engel bulunmamak. (Işe başlama esnasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış heyet raporu ile belgelendirilecektir.)

  • Braille alfabesi okur yazarlığına ve BRF Formatını çeviri yapabilmek.
  • Ankara ilinde ikamet etme şartı aranmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Otokoç Personel Eleman Alımı 2015 başlıklı makalemizde Araç Satış Personeli iş İlanları 2016, Fiat Otokoç İş Başvurusu ve Ford Otokoç İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Milli Eğitim Bakanlığı Sürekli İşçi Alım İlanı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.