Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Karaman İl Özel İdaresi Şoför Alımı 2016

Karaman İl Özel İdaresi Şoför Alımı 2016

Karaman İl Özel İdaresi Şoför Alımı 2016

Karaman İl Özel İdaresi verdiği ilanda personel ihtiyaçlarını karşılama için geçici süreli çalıştırılmak üzere şöför alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR tarafından yayınlanan ilanda alım yapılacak personellerin Tır ve Çekici şöförü olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların bu araçlara ait sürücü belgelerinin yanı sıra SRC5 belgesi olması gerekmektedir.

Karaman İl Özel İdaresi Şoför Alım İlanı 2016 ilanları için başvurular Karaman işkur il müdürlüğüne başvuru yapmaları gerekmektedir. Ayrıca başvurular işkur internet sitesi üzerinden de yapılabilecektir. Alım yapılacak şöför sayısı 3 olarak verilmiştir.

Sizde Karaman İl Özel İdaresi Şoför olarak çalışmak istiyorsanız İŞKUR üzerinden başvurularınız yapabilirsiniz. İşkur resmi internet sitesi  iskur.gov.tr dir.

Bir önceki yazımız olan Diyanet İşleri Başkanlığı Müfettiş Yardımcısı Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 mart ayı memur alımı, 2016 mart ayı personel alımı ve diyanet işleri başkanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Karaman İl Özel İdaresi Şoför Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.