Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kamu Güvenlik Görevlisi Alım İlanı 2016

27 Kasım 2015
Kamu Güvenlik Görevlisi Alım İlanı 2016

TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Merhaba değerli okurlarımız TÜBİTAK bünyesinde işçi statüsünde çalıştırılmak üzere güvenlik görevlisi alımı için ilanyayınladı. İşkur gebze merkezi tarafından yayınlanan ilana göre TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi güvenlik görevlisi alımı yapacak. Güvenlik görevlisi iş ilanına müracatlar 25 Kasım – 4 Aralık tarihlerinde yapılacak.

TÜBİTAK tarafından alınacak olan güvenlik görevlisi iş ilanına müracat yapmak isteyen adaylar ilanın verildigi tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Aranan şartlar:

 Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak, Kamu haklarından yasaklanmamış ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı Sahibi olmak,Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak,enaz 1 (bir) yıl özel güvenlik olarak çalışmış olmak(belgelendirilmesi istenecektir.), işe alınacak Özel Güvenlik Görevlisinin Kocaeli’nin Gebze veya Darıca ilçelerinde ikamet etmesi istenecektir

Bir önceki yazımız olan Yargıtay Başkanlıgı İşçi Alımı Yapıyor başlıklı makalemizde Memur Alımı 2016, Sözleşmeli ve Sözleşmeli Personel hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.