Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İstanbul Tersanesi Komutanlığı İşçi Alımı 2016

17 Şubat 2016
İstanbul Tersanesi Komutanlığı İşçi Alımı 2016

İstanbul Tersanesi Komutanlığı İşçi Alımı 2016

İstanbul Tersanesi Komutanlığı işçi ihtiyacını karşılamak için işçi alımı yapılacaktır. Sizde İstanbul Tersanesi Komutanlığı İşçi olarak çalışmak istiyorsanız lütfen detayları inceleyiniz.

ALINACAK KİŞİ: BİLİMUM METAL PARÇA YÜZEYLERİNİ KAZIMA, HAVALI PÜSKÜRTME, KUM VE SU JETİ İLE TEMİZLEME, BOYA VE RASPA İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ EL ALETLERİNİ KULLANMA İŞLERİNİ YAPACAKTIR. A) MESLEK LİSELERİNİN ”OTOMOTİV BOYA,BOYA TEKNOLOJİSİ,ENDÜSTRİYEL BOYACILIK,SANAYİ BOYACILIĞI, UYGULAMA TEKNİĞİ” BÖLÜMLERİNDEN DİPLOMASI OLAN VEYA KİŞİ EML BAŞKA BÖLÜM(Başvuru yapmak için Eğitim bölümüne düz lise girilebilir) MEZUNU İLE DÜZ LİSE MEZUNU OLANLARDAN İSE ”BOYA TEKNOLOJİSİ, BOYACILIK, RASPA, METAL BOYACILIĞI, OTOMOTİV BOYACILIĞI, ALANLARINDAN BİRİNDEN USTALIK,KALFALIK VEYA MEB ONAYLI KURS BELGELİ OLANLARDA BAŞVURU YAPABİLİRLER. B)2014 KPSSP94 SINAVINDAN 60 VE ÜZERİ NOT ALANLAR BAŞVURU YAPABİLİR. C) TALEP YAYINLANDIĞI TARİHTE ADRESİ İSTANBUL OLANLAR YÖNETMELİK GEREĞİ BAŞVURU YAPABİLİR. İSTANBUL İÇİ ADRESİ DEĞİŞENLER İSE BAĞLI OLDUKLARI İŞKUR HİZMET MERKEZLERİNDEN ADRES GÜNCELLEYİP BAŞVURU YAPABİLİRLER. İSÇİ ADAYLARINDA ARANAN DİĞER NİTELİKLER

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un PENDİK HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.

İSTANBUL TERSANESİ KOMUTANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 26 Şubat 2016
Yayınlanma Tarihi : 17 Şubat 2016

1. Komutanlığımızın işçi ihtiyacının karşılanması maksadıyla gönderilecek işçi adaylarının aranacak nitelikler müteakip maddelerde belirtilmiş olup. aday listeleri hazırlanması aşamasında; a. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğinin 4’üncü Maddesi gereğince; (1) 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olanların, (2) İlan tarihi itibari ile 18 Yaşını tamamlamış olanların. (3) Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar. Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamış olanların, (4) Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşıyanların. b. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğinin 5 inci Maddesi gereğince; Merkezi sınav uygulanmayacak işe göndermede öncelikli olanlardan müteakip maddelerde belirtilenlerin; (1) Terörle mücadelede üstün başarılarından dolayı takdire layık görülenlerin Kuvvet Komutanlıkları için asgari Tugay Komutanlıklarınca, Jandarma Genel Komutanlığı için asgari Alay Komutanlıklarınca kendilerine verilen takdir belgeleriyle durumlarını belgeleyen Yedek Subay, Erbaş ve Er olarak askerliğini yapmış olanların. (2) Kamu Kurum ve Kuruluşlarında daimi kadrolu çalışmış olup da bu kurum ve kuruluşun disiplin mevzuatı uyarınca görev veya meslekten ihraç ya da 4857 sayılı İş Kanununun 25/II maddesi gereğince hizmet akdinin feshi dışında bir nedenle ayrılmış olduğunu belgeleyenlerin. c. Geçerliliği devam eden 2014 KPSSP94 sınavından başarılı olan adayların(60 ve üzeri not alanlar) İşçi adayı olarak, gönderilecek listelere dahil edilecektir.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Raspacı (Gemi) Okuldan

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Farketmez Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Boya Teknolojisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Endüstriyel Boyacılık Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Boya üretimi ve uygulamaları Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Otomotiv Boya Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 60

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Çalışma Adresi : KAYNARCA /
34890 PENDİK
İSTANBUL / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ADALAR, BAKIRKÖY, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYOĞLU, ÇATALCA, EYÜP, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, KADIKÖY, KARTAL, SARIYER, SİLİVRİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU, BÜYÜKÇEKMECE, KAĞITHANE, KÜÇÜKÇEKMECE, PENDİK, ÜMRANİYE, BAYRAMPAŞA, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, GÜNGÖREN, MALTEPE, SULTANBEYLİ, TUZLA, ESENLER, ATAŞEHİR, SANCAKTEPE, ÇEKMEKÖY, BAŞAKŞEHİR, ESENYURT, BEYLİKDÜZÜ, ARNAVUTKÖY, SULTANGAZİ, İSTANBUL/MERKEZ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 4
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Bir önceki yazımız olan TEİAŞ 82 Elektrik Teknikeri Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde TEİAŞ 193 daimi işçi alımı, TEİAŞ Elektrik Teknikeri Alım ve TEİAŞ işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. zafer dedi ki:

    1982 doğumluyum kalfalık ustalık kaporta ve metal işleri belgem var açık öğretim lise okuyorum telefon numaram

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.