Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İŞKUR Yaz Kursları 2017

İŞKUR Yaz Kursları 2017

2017 İŞKUR Yaz Kursları

İŞKUR piyasa da ihtiyaç duyulan iş gücünü sağlayan bir firmadır. Tamamen meslek edindirme ve yetenek geliştirme üzerine faaliyet gösteren bir kurs türüdür.

Yaz kursu katılanların en az yüzde 50’si iş bulabilmektedir. Sizlere bu kursa katılmakta aranan bazı şartlar hakkında bilgi vermek istiyoruz.

  • Kesinlik ile kurumda kayıtlı işsiz olmak.
  • Emekli olmamak.
  • Kursta belirtilen süre içerisinde fazla devamsızlık yapmamak.
  • İşverenin istediği bütün özellikleri taşımak
  • 15 yaşını tamamlamış olmak
  • Meslek danışmanlığı ve iş danışmanlığı hizmetlerinden faydalanması gerekmektedir.
  • Mesleğe uygun özelliklerin bulunması

Kurs Hakkında Bilmeniz Gereken Bütün Bilgiler

Yaz kursu 2017 hakkında detaylı bilgiye web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Eğitime katılmaya hiçbir engeli bulunmayan vatandaşlarımız kurslara katılabilmektedir. Yükseköğretim ve AÖF öğrencileri de kurstan faydalanabilirler. Kursa kesinlikle devam edilmesi gerekmektedir. En fazla 5 günlük devamsızlık hakkı verilir. Bundan fazla yapılan devamsızlıklar sonra kişilerin kurs ile ilişiği kesilir. Kursların süresi 160 iş günüdür. Resmi tatil günlerinde ders yapılmamaktadır. Tatil günleri ders gününe eklenmemektedir. 81 ilde bulunan bütün başvuru yerlerine kurs için başvurabilirsiniz.

Kurs İçin Karşılanacak Giderler

  • Katılımcıların giderleri ( Gün içinde ortalama 25 TL ve 45 TL arasında değişir. )
  • İş kazası, meslek hastalığı primleri
  • Genel sağlık sigortası

İŞKUR hakkında ve kurs hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız lütfen web sayfamızı inceleyiniz. Aklınıza takılabilecek bütün sorular için lütfen bizimle hafta içi her gün iletişime geçin. Tarımsal faaliyette olan, özürlü maaşı, yetim ve dul aylığı alan kişiler bu kurstan yararlanabileceklerdir. Kursa katılmak için hiçbir engeli bulunmayan kursiyerlerimiz kursa çok rahat bir şekilde kayıt olup, avantajlarından faydalanabilir.

Bir önceki yazımız olan TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde gÜvenlİk alımı 2016, güvenlik görevlisi alımı 2016 ve ilan memurlar hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.