Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İŞKUR Kırklareli Plastik Mamuller Montaj İşçisi Kursu

İŞKUR Kırklareli Plastik Mamuller Montaj İşçisi Kursu

İŞKUR Plastik Mamuller Montaj İşçisi Kursu

İŞKUR’un ‘İşi Yerinde Öğrenin’ sloganı ile sürdürdüğü İşbaşı Eğitim Programları arasında yer alan plastik mamuller montaj işçisi kursu ile mesleki yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Kırıkkale İl’inin Lüleburgaz İlçesinde açılacak olan kursun başlangıç tarihi 25.09.2017 olup, kursa son başvuru tarihi de başlangıç tarihi ile aynı olup 25.09.2017 olarak belirlenmiştir.

İŞKUR Plastik Mamuller Montaj İşçisi Kursu Eğitim Bilgileri

25.09.2017 tarihinde başlayacak olan kurs 25.12.2017 tarihinde bitecektir. Başvurular kursun başladığı güne kadar kabul edilecektir.

3 ay sürecek olan İŞKUR kurs programı toplam gün sayısı 78 olacaktır. Toplam saat ise 588 olarak belirlenmiştir. Kırıkkale ilinin Lüleburgaz ilçesinde Plastik Mamuller Montaj İşçisi Eğitimine katılacak olan katılımcılar, eğitimlerini pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri alacaklardır. Yani pazar günü hariç olmak üzere, haftanın her günü eğitim vardır.

Plastik Mamuller Montaj İşçisi Kursunun Amacı ve Mülakat Tarihi

Tüm İŞKUR kurslarındaki amaç gibi bu programdaki amaç da ‘kişilerin mesleklerinde tecrübe kazanarak istihdam olmalarını sağlamak ’tır. Kurs için başvurularını tamamlayan katılımcılara; mülakat tarihi, saati ve adresi gibi konular İŞKUR tarafından bildirilecektir. Bildiriler SMS ve/veya E-posta şeklinde olacaktır.

Kursa Katılım Şartları

Bu bölüm için herhangi bir cinsiyet ayrımı yoktur. Erkekler gibi bayanların da kursa katılım hakkı vardır. Alt yaş aralığı 16, üst yaş aralığı ise 70 olarak belirlenmiştir. Okur yazar olan herkes eğitime katılabilmektedir. İlkokul mezunundan lisans mezununa kadar herkes kursa katılma talebinde bulunabilir ve eğitimi alabilir.

İŞKUR Aktif İşgücü Programları;

  • Mesleki Eğitim Kursları,
  • İşbaşı Eğitim Programları,
  • Girişimcilik Eğitim Programları,
  • Toplum Yararına Programlar (TYP) ve
  • Çalışanların Mesleki Eğitimi olarak 4 temel sınıf altında toplanmaktadır.

Plastik Mamuller Montaj İşçisi kursu ise ‘İşbaşı Eğitim Programları’ altında ele alınmaktadır.

İşbaşı Eğitim Programlarına katılımlarında, İŞKUR tarafından birçok destek alınabilmektedir. Ancak bu sınıfta yer alan eğitimlere katılabilmek için belirlenen şartların sağlanmış olması gerektiği unutulmamalıdır. Gerekli özel şartlar ve sunulan fırsatlar için İŞKUR resmi internet sitesinin ‘İşbaşı Eğitim Programları’ alanını takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İletişim Bilgileri Telefon Numarası başlıklı makalemizde iletişim bilgileri, İşkur ve işkur adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İŞKUR Kırklareli Plastik Mamuller Montaj İşçisi Kursu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.