Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İŞKUR Eğitim Programı İle Aylık 1000 Tl Veriyor

26 Eylül 2015
İŞKUR Eğitim Programı İle Aylık 1000 Tl Veriyor

İŞKUR Eğitim Programı İle Aylık 1000 Tl Veriyor

Merhaba değerli okurlarımız İŞKUR, işbaşı eğitim programları ile gençlere erken yaşta hem para hem deneyim kazandırıyor. İŞKUR’un programlarından faydalanan insanlar 1000 TL gelir elde etme şansı yakalıyor

İŞKUR’dan erken yaşta iş deneyimi ve para kazanmak talep eden öğrencileri sevindirecek bir haber geldi. İŞKUR’un tertip ettiği işbaşı eğitim programlarına katılan öğrenciler burada bir yandan iş deneyimi kazanacak, bir yandan da aylık 1000 TL gelir elde edebilecek.

Öğrencileri heyecanlandıran bu haberi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürü ve Dünya Kamu İstihdam Kurumları Birliği (WAPES) Başkanı Dr. Nusret Yazıcı verdi.

Yazıcı, öğrencilerin İŞKUR’dan iş edinme ve iş deneyimi arttırma konusunda bilgi ve yardım alabileceklerini ifade etti . İŞKUR bu doğrultuda iş deneyimi kazandırmayı, istihdamı kolaylaştırmayı ve doğru – kalifiye işçi bulmayı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Yazıcı, üniversite öğrencilerinin bulundukları illerde işbaşı eğitim programına katılarak iş deneyimi kazanabileceklerini ve bunun karşılığında da aylık 1.000 TL gelir elde edebileceklerini bilgisini verdi .

En az 2 sigortalı çalışanı bulunan işyerlerinde uygulanan ve işverene hiçbir fiyati olmayan programa katılacak 15 yaşını tamamlamış işsizler ve üniversite öğrencileri, hem bir meslek ile ilgili deneyim kazanırken aynı zamanda günlük 38,48 TL olmak üzere aylık net asgari para düzeyinde 1.000 TL gelir elde edebilecek

Bir önceki yazımız olan Türkiye Taşkömürü Kurumu İşçi Alım İlanı 2015 başlıklı makalemizde İşçi Alımı, İşçi Alımı 2015 ve İşçi alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İŞKUR Eğitim Programı İle Aylık 1000 Tl Veriyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.