Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Göç İdaresi 70 Adet Memur Alıyor 2016

29 Aralık 2015
Göç İdaresi 70 Adet Memur Alıyor 2016

Göç İdaresi 70 Adet Memur Alıyor 2016

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü yayınladıgı ilanda Uzman yardımcısı alımı yapacagını duyurdu. Göç idaresi yaptıgı açıklamada farklı branşlarda 70 il için uzman yardımcısı alımı yapacagını ilan etti. Ğöç edenler için hizmet vermekte olan kuruma 70 adet Memur Alımı yapılacagı duyuruldu.

Başvuru yapacak adaylar yazılı sınava tabi tutulacaklar yazılı sınavdan başarılı olan adaylar için sözlü sınav yapılacak. Uzman yardımcısı olarak başvuracak adayların ilgili bölümlerden mezun olma şartıda bulunuyor. İstenilen bölümlerden mezun olmuş adayların 2014 yılında yapılmış olan KĞSS sınavından en az 80 puan almış olmaları beklenmektedir.

İlanın Tam Metni ve Detaylar İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan TPAO Adıyaman İşçi Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde TPAO 2016 işçi alımı, TPAO adıyaman bölge müdürlüğü işçi alımı ve TPAO daimi işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.