Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gelir Uzman Yardımcısı Alım İlanı 2016

12 Kasım 2015
Gelir Uzman Yardımcısı Alım İlanı 2016

Gelir Uzman Yardımcısı Alım İlanı 2016

Gelir İdaresi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Gelir Uzman Yardımcısı  alımı yapılacaktır. Sizde Gelir İdaresi bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz

İlana Başvurmak İçin Tıklayınız

 

Bir önceki yazımız olan Orman Genel Müdürlüğü İş Makinası Operatörü Alım İlanı 2015 başlıklı makalemizde 2016 İşçi Alan Devlet Kurumları, Dozer Operatörü İş İlanı ve Eksvatör operatörü Alım İlanı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.