Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Engellilere Hibe Para İçin Başvurusu Şartları

Engellilere Hibe Para İçin Başvurusu Şartları

Engellilere hibe başvurusu şartları

İŞKUR kendi işini kurmak isteyen engellilere geri ödemesiz hibe desteği verileceği açıklandı. Engelli girişimcilere yönelik verilecek karşılıksız hibe desteği hakkındaki haberler kamuoyu tarafından yakından takip ediliyor. Türkiye İş Kurumu İŞKUR hibe kapsamında engelliler haricinde eski hükümlüleri de geri ödemesiz hibe desteği verecek.

Türkiye İş Kurumu İŞKUR vereceği hibe için başvuru şartları nelerdir, hibe olarak verilecek paradan kimler faydalanabilir, Hibe para başvurusu nasıl yapılır, Kimlere İŞKUR’dan  kredisi verilir, merak edilen tüm detaylar haberimizde.

Türkiye İş Kurumu Hİbe Başvuru Rehberi  yayınladı. Türkiye İş Kurumu  tarafından proje ile birlikte destek verilecek projeler;

♦ Engellilerin kendi işini kurmalarına yönelik olan projeler,

♦ Eski hükümlülerin kendi işini kurmalarına yönelik olan  projeler,

♦ Engellinin iş bulmasını sağlayacak destek teknolojilerine yönelik olan projeler,

♦ Engellinin işe yerleştirilmesi, işe ve işyerine uyumunun sağlanmasına yönelik olan projeler,

♦ Engellilerin istihdam edilebilirliklerini artırıcı mesleki eğitimine yönelik olan projeler.

Türkiye İş Kurumu Hibe Başvuruları Şartları İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Karaman İl Özel İdaresi Şoför Alımı 2016 başlıklı makalemizde İşçi Alımı 2016, Şoför Alımı ve şoför alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.