Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Elazığ Polisevi İşçi Alıyor 2016

Elazığ Polisevi İşçi Alıyor 2016

Elazığ Polisevi İşçi Alımı 2016

İŞKUR tarafından yayınlanan bir ilanı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Elazığ İŞKUR il müdürlüğünün yayınladığı ilanda Elazığ polis evine işçi alımı yapılacağı duyrulmuştur. Başvurular 17 Mart 2016 tarihine kadar yapılabilecektir. Bu ilan İŞKUR tarafından yayınlanmıştır. Uygun adaylar 17 Mart tarihine kadar İŞKUR hizmet merkezlerinden veya İŞKUR’un resmi internet sitesi olan www.iskur.gov.tr adresini kullanarak iş başvurusu yapabilirler.

Alım yapılacak işçi için verilen Kadro Bayan Kuaförü’dür Başvuru yapacak adayların Ustalık Belgesi olmaları gerekmektedir. Daha fazla bilgi için www.iskur.gov.tr internet sitesine üye olup detaylara ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çaykur Rize Çay İşletmesi 175 İşçi Alacak 2016 başlıklı makalemizde 2016 mart ayı işkur, Çay eksperi alımı ve Çaykur geçici işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.