Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bolu Belediyesi İşçi Alımı 2016

Bolu Belediyesi İşçi Alımı 2016

Bolu Belediyesi İşçi Alımı 2016

Bolu belediyesi 22 Mart tarihinde yapmış olduğu duyuruda personel alımı yapacağını duyurmuştur. Personel alımları İŞKUR tarafından yapılacaktır. İlana ilişkin detaylara www.iskur.gov.tr sitesine üye olarak görebilirsiniz. İlanın yayın tarihi 22 Mart 2016 dır. İlanın yayında kalacağı gün sayısı 10 dur.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden/Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde antalya belediyesi eleman alımı 2016, antalya belediyesi iş ilanları 2016 ve antalya belediyesi işçi alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.