Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bilecik Pazaryeri SYDV Personel Alımı

Bilecik Pazaryeri SYDV Personel Alımı

Bilecik Pazaryeri SYDV Personel Alımı

Bilecik Pazaryeri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. Bilecik Pazaryeri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel ihtiyaçlarını gidermek üzere Büro Görevlisi, pozisyonu için ilan yayınlamıştır. Bilecik Pazaryeri  SYDV personel alım ilanına başvuru yapmak istiyorsanız Alt ksımda verilmiş olan bilgileri inceleyebilirsiniz.

♦ Tercihan iyi derecede Bilgisayar Programları Kullanıyor olmak,(Milli Eğitim Bakanlığından tasdikli) sertifika sahibi olmak.
♦ En az B Tipi ehliyet sahibi olmak, aktif araç kullanıyor olmak, seyahat engeli bulunmamak.(Mülakatta araç kullanması kontrol edilecektir.)
♦ Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

 ÖZEL ŞARTLAR

♦ 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından mezun olmak.
♦ Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, kendini iyi ifade edebilmek, öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olma ve disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak,( Sahada çalışmak, kömür dağıtımı vb. gibi ağır işlerde çalışabilir olmak)
♦ 22 Mart 2016 saat 17.00 tarihi itibariyle Pazaryeri İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve PAZARYERİ İLÇE NUFUS KÜTÜĞÜNE KAYITLI olmak. (Pazaryeri İlçesinde ikamet ediyor olsa da Pazaryeri İlçesi Nüfus Kütüğüne kayıtlı olmayanlar alınmayacaktır.) ayrıca İşe başladıktan sonra Pazaryeri ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek.
♦ En az B Tipi ehliyet sahibi olmak, aktif araç kullanıyor olmak, seyahat engeli bulunmamak.(Mülakatta araç kullanması kontrol edilecektir.)
♦ Tercihan iyi derecede Bilgisayar Programları Kullanıyor olmak,(Milli Eğitim Bakanlığından tasdikli) sertifika sahibi olmak.
♦ Tercihen iyi derecede Muhasebe bilgisine sahip olanlar tercih sebebidir.
♦ Erkek Personel alınacaktır.
♦ İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak;
♦ Tercihen askerliğini yapmış olmak veya muaf olmak. Not: İhtiyaç duyulması halinde Mütevelli Heyeti tarafından; yabancı dil ve işaret dili yeterlilik durumunu gösteren belgeleri vb. şartlar aranabilir.

DİĞER HUSUSLAR

♦ İnternet üzerinden başvuru yapan kişilerin evrakları 22 Mart – 24 Mart tarihleri arasında teslim alınacaktır) Not: Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.2- Başvurular arasında alınacak personel sayısının 5 katı personel KPSS P3 puan sıralamasına göre 25 Mart 2016 de kazanmış olarak açıklanacak ve Vakıf Müdürü tarafından telefon ile çağırısı üzerine( 28 Mart 2016 Saat:10:00 da SYD Vakfı Toplantı Salonun da Sözlü (mülakat) yapılacaktır. (KPSS puanı % 40, mülakat puanı % 60 olarak hesaplanacaktır.)

Yapılacak mülakat sonucu vakfımız personel alıp almama konusunda serbestir.

Bir önceki yazımız olan Elazığ Polisevi İşçi Alıyor 2016 başlıklı makalemizde elazığ eleman alımları, elazığ iş ilanları 2016 ve elazığ iş ilanları bay hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.