Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı 2016

21 Mart 2016
Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı 2016

Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı 2016

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 21 Mart 2016 tarihinde yapılan duyuruda ilköğretim mezunu büro işçisi alınacaktır. Sizde Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesine dahil olmak istiyorsanız 30 Mart 2016 tarihine kadar başvurunuzu Antalya İl Müdürlüğü/Hizmet Merkezimizden yada www.iskur.gov.tr internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

 

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Büro İşçisi Pratikten

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
ASAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KONFERANS SALONU 21.04.2016 Öğleden Önce (09:00 – 12:00)

 

Bir önceki yazımız olan Sağlık Bakanlığı 2. Dönem İlk ve Yeniden Atama Kurası 2016 başlıklı makalemizde 2. dönem İlk ve yeniden atama kurası 2016, 2016 2. dönem İlk ve yeniden atama kurası ve 2016 açıktan atama sağlık bakanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Selahattın konuklu dedi ki:

    Antalya büyükşehir belediyesi “nde çalışmak ıstiyorum
    Park ve bahçe işleri olabilir emekliyim 900 tl maaş
    Alıyorum yetmiyor çalışmaya ihtiyacim var.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.