Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Amasya İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Amasya İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Amasya İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Amasya İl Özel İdaresi personel ihtiyaçları doğrultusunda yayınladığı ilanda 9 adet sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. 15 Mart 2016 tarihinde verilen ilanda 9 adet sınavla personel alınacaktır. Başvurular 18 mart 2016 tarihinde başlayıp 28 Mart tarihinde sona erecektir. Sözlü/Mülakat Sınav Yeri :Amasya İl Özel İdaresi Toplantı Salonu Sözlü/Mülakat Sınav Tarihi ve Saati: 31/03/2016 Perşembe   Saat 09:30 yapılacaktır.

ARANAN GENEL ŞARTLAR

1-657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kuruluşundan Emeklilik ve Yaşlılık aylığı alıyor olmamak,

3-Erkek adayların askerliğiyle ilişiği bulunmamak,

4-Üniversitelerin “Unvanı ile ilgili” bölümünden mezun olmak, mühendisler için mühendislik fakültesinden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.

5-Müracaat tarihi itibariyle 40 yaşını doldurmamış olmak,

6-Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya özrü bulunmamak (Sözlü sınavı kazanan adaylardan heyet sağlık raporu istenecektir.)

7-Savcılıktan alınacak ilişiği yoktur belgesiyle, taksirli suçlar veya aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlara zimmet, ihtisas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolaylı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,

8-İl Özel İdaresinin görevli diğer personellerin çalışma şartlarına ve mesaisine uymayı kabul etmek,

SIRA TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ ALINACAK UNVAN ARANAN ŞARTLAR (EĞİTİM) ALINACAK SAYI HİZMET SINIFI
1 Mühendis (İnşaat) Lisans 4 Yıllık Fakülte Mezunu 2 THS
2 Mimar Lisans 4 Yıllık Fakülte Mezunu 1 THS
3 Mühendis (Elektrik-Elektronik) Lisans 4 Yıllık Fakülte Mezunu 1 THS
4 Mühendis (Makine) Lisans 4 Yıllık Fakülte Mezunu 1 THS
5 Mühendis (Jeofizik) Lisans 4 Yıllık Fakülte Mezunu 1 THS
6 Mühendis (Harita) Lisans 4 Yıllık Fakülte Mezunu 1 THS
7 Tekniker (İnşaat) Önlisans 2 Yıllık Yük.Ok. 1 THS
8 Tekniker (Ziraat) Önlisans 2 Yıllık Yük.Ok. 1 THS

Toplam 9 Adet Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel Alınacaktır personel alımı ile ilgili detayları lütfen İŞKUR un resmi internet sitesini kullanarak ulaşınız.

Bir önceki yazımız olan TCDD Engelli İşçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Engelli, engelli alımları 2016 ve Engelli İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.